Щипці-випрямлячі для волосся - Infinity Professional IN079TP

Щипці-випрямлячі для волосся - Infinity Professional IN079TP

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 941.00
941.00грн.

Швидко, якісно випрямити або підкрутити волосся допоможуть щипці-випрямлячі Infinity Professional IN079TP. Ці щипці завоювали багато шанувальниць завдяки ергономічному корпусу та можливістю дійсно якісно, не тільки випрямити, але й накрутити волосся. З їх допомогою Ви зможете створити укладання на волоссі різної довжини за лічені хвилини.

Легкий, ергономічний, продуктивний і не мало важливо, економічно доступна прасочка для вирівнювання волосся. Пластини цих щипців зроблені з покриттям кераміко-турмалінового напилення, яке м'яко та максимально нешкідливо працює з волоссям. Це покриття забезпечує гладке ковзання, точний результат на волоссі, швидкий ефект, захист від пересушування, а також антистатичний ефект. Плаваючі пластини випрямляча IN079TP за допомогою одного проведення зможуть вирівняти волосся завдяки реагуванню на товщину пасма і рівномірно прогріваючи його по всій довжині. Всі ці факти допомагають активно використовувати праску IN079TP не тільки для вирівнювання волосся, але і для створення ефектних локонів.

Щипці зводять до мінімуму негативну дію температури на волосся, забезпечуючи в той же час ідеальний результат. За допомогою вбудованого регулятора температури можна вибрати потрібний режим в діапазоні від 150 до 230 ° С для будь-якого типу волосся. Всі щипці Infinity Professional мають професійний шнур, що обертається, довжиною 3 м, який дає свободу у використанні. Володіючи праскою IN079TP Ви отримуєте якісний інструмент 2 в 1.


Характеристики
Час нагріву: 50 сек
Гарантійний ремонт: 500 днів
Довжина шнура : 3 м
Потужність: 40 Вт
Розмір пластин: 24x90 мм Тип: для випрямлення та завивки
Покриття: кераміка-турмалін
Захист волосся: високий
Антистатичний ефект: є <
Терморегулятор: механічний
Плаваючі пластини: так
Підходить: для кератинового випрямлення
Температурний режим: 150-230°C
Країна бренду: Тайвань

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Щипці-випрямлячі для волосся, Infinity Professional, Щипці-випрямлячі для волосся Infinity Professional IN079TP