Щипці-випрямлячі для волосся - Infinity Professional IN072P

Щипці-випрямлячі для волосся - Infinity Professional IN072P

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 911.00
911.00грн.

Щипці-випрямлячі Infinity Professional IN072P. Ці щипці завоювали багато шанувальниць завдяки витонченому корпусу та подовженим пластинам (24х110 мм). З їх допомогою Ви зможете створити укладання на волоссі будь-якої довжини за лічені хвилини.

Легка, ергономічна, продуктивна і що важливо, економічно доступна праска для вирівнювання волосся. Пластини цих щипців зроблені з покриттям кераміко-турмалінового напилення, яке м'яко та максимально нешкідливо працює з волоссям. Це покриття забезпечує гладке ковзання, точний результат на волоссі, швидкий ефект, захист від пересушування, а також антистатичний ефект. Плаваючі пластини випрямляча IN072P за допомогою одного проведення зможуть вирівняти волосся завдяки реагуванню на товщину пасма і рівномірно прогріваючи його по всій довжині. Всі ці факти уможливлюють праску IN072P не тільки для вирівнювання волосся, але і для створення ефектних завитків. Щипці зводять до мінімуму негативну дію температури на волосся, забезпечуючи в той же час ідеальний результат.

За допомогою вбудованого регулятора температури можна вибрати потрібний режим в діапазоні від 140 до 220°С для будь-якого типу волосся. Всі щипці Infinity Professional мають професійний шнур, що обертається, довжиною 3 м, який дає свободу у використанні.


Характеристики
Час нагріву: 50 сек
Гарантійний ремонт: 500 днів
Довжина шнура: 3 м <
Потужність: 50 Вт
Розмір пластин: 24x110 мм Тип: для випрямлення та завивки
Покриття: кераміка-турмалін
Захист волосся: високий
Антистатичний ефект: є
Терморегулятор: механічний
Плаваючі пластини: так
Тип пластин: вузькі
Температурний режим: 140-220°C
Країна бренду: Тайвань

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Щипці-випрямлячі для волосся, Infinity Professional, Щипці-випрямлячі для волосся Infinity Professional IN072P