Міні щипці-випрямлячі для волосся - Infinity Professional Accent IN070W

Міні щипці-випрямлячі для волосся - Infinity Professional Accent IN070W

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 611.00
611.00грн.

Бути жінкою складно, але ще складніше, коли ти активна жінка. Але завжди хочеться виглядати красивою і доглянутою. Домогтися цього не складно, якщо в руках є хороші інструменти для укладання.

Міні-гофре Infinity Accent IN070W – інструмент, який говорить сам за себе. Його використання допоможе Вам у наданні волоссю об'єму біля коріння, створення об'ємних укладок, структурування волосся при створенні зачіски та моделюванні будь-яких модних образів. Мінімальні розміри щипців (всього 17 см) дозволять Вам легко брати їх з собою в дорогу, а при використанні спеціального блокатора, який залишає міні-щипці в закритому стані, будуть взагалі непомітними в сумці або валізі.

Маючи плаваючі пластини та разом з кераміко-турмаліновим покриттям, вони забезпечать точний результат на волоссі, швидкий ефект, захист від пересушування, а також антистатичний ефект. Надійний, безпечний та точний керамічний нагрівач відповідає за швидке нагрівання пластин та дозволяє відразу після включення працювати.

Це єдині міні-гофре, що мають можливість керувати робочою температурою. Таким чином можна встановити один із трьох рівнів нагрівання 160-180-200°С залежно від Вашого типу та стану волосся та необхідного результату. Шнур, що обертається на 360 градусів, довжиною 2 м, дає додатковий комфорт і легкість при використанні гофре IN070W. 2 м
Потужність: 20 Вт
Розмір пластин: 15x60 мм Тип: для прикореневого гофре
Покриття: кераміка-турмалін
Захист волосся: високий
Антистатичний ефект: є
Терморегулятор: електронний
Плаваючі пластини: так
Тип пластин: вузькі
Температурний режим: 160-200°C
Країна бренду: Тайвань

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Міні щипці-випрямлячі для волосся, Infinity Professional, Міні щипці-випрямлячі для волосся Infinity Professional Accent IN070W